آموزش برنامه نویسی ++C در آنریل انجین

من پروژه ای را برای این وبلاگ برای آموزش برنامه نویسی بازی C++ در Unreal Engine شروع می کنم.
اگر می‌دانید چگونه با استفاده از Blueprints در Unreal Engine برنامه‌نویسی کنید، ممکن است بپرسید: چرا باید C++ را یاد بگیرم؟
اگر هدف اصلی شما تبدیل شدن به یک برنامه نویس گیم پلی خوب در Unreal Engine باشد، یادگیری C++ تکامل طبیعی دانش شماست. با C++ می‌توانید کلاس‌های پایه ایجاد کنید که می‌توانند در Blueprints گسترش یابند، علاوه بر ایجاد گره‌ها و پلاگین‌های Blueprints برای ویرایشگر.
Blueprints و C++ برای کار با هم در Unreal Engine ساخته شدند. برخی از پیاده سازی ها را می توان در Blueprints انجام داد، برخی دیگر برای C++ مناسب تر هستند و بهترین راه حل برای چندین مورد شامل استفاده از C++ و Blueprints با هم است.
یکی دیگر از دلایل یادگیری C++ Unreal Engine 5 است. UE5 تنها در سال 2021 در دسترس خواهد بود، بنابراین برای یادگیری وقت بگذارید و زمانی که UE5 منتشر شد آماده برنامه نویسی در C++ باشید.
پیش نیازهای آموزش ++C من عبارتند از:
مبانی ویرایشگر Unreal;
مبانی برنامه نویسی در Blueprints;
نیازی نیست در مورد C++ چیزی بدانید. اگر Blueprints را نمی‌دانید، توصیه می‌کنم به مجموعه Blueprints جلد 1 و جلد 2 نگاهی بیندازید که در صفحه فهرست مطالب BP قابل دسترسی است.
من یک صفحه فهرست مطالب جداگانه برای C++ ایجاد کردم که باید از آن برای پیمایش بین مقالات مختلف C++ در این پروژه استفاده کنید. صفحه در این لینک موجود است: فهرست مطالب C++.

در قسمت اول این پروژه یک بازی ساده را برنامه ریزی می کنیم. این راهی برای اولین تماس با چندین مفهوم C++ در Unreal Engine خواهد بود.

در قسمت دوم، مفاهیم Unreal C++ را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد.

بخش سوم حاوی نکاتی در مورد ادغام C++ و Blueprints خواهد بود، بنابراین می‌توانید بهترین نوع پیاده‌سازی را در هر مورد انتخاب کنید.

عبارت Unreal C++ فقط یک راه ساده برای ارجاع به برنامه نویسی C++ در Unreal Engine است.

این پروژه از طریق برنامه Epic MegaGrants از پشتیبانی اپیک گیمز برخوردار است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed